Toppery na zamówienie Poznań

Toppery

Czym jest topper POS?

Samo umieszczenie produktów na półkach nie wystarczy, aby zachęcić klientów do ich zakupu. Konieczne jest również odpowiednie zwrócenie na nie uwagi, wyróżnienie na tle innych towarów i uczynienie bardziej interesującymi. Żeby zrobić to w pełni profesjonalnie, warto sięgnąć po odpowiednie akcesoria, które ułatwią to zadanie. Jednym z nich jest topper POS. Zaliczany do materiałów typu Point of Sale, okazuje się być jedną ze skuteczniejszych form promocji marki w miejscu sprzedaży. To inaczej panel reklamowy, który umieszcza się nad półkami i regałami z towarami. Dzięki umiejętnemu zastosowaniu toppera i stworzeniu z jego udziałem odpowiedniej aranżacji, możliwe jest wywołanie ciekawości u klienta i zatrzymanie go w danej strefie, co zwiększy szanse na podjęcie przez niego decyzji o zakupie.

Jakie zastosowanie mają toppery POS?

Materiały POS, do których zaliczane są również toppery, powstały z myślą o promowaniu produktów w miejscach ich sprzedaży. Dlatego też doskonale sprawdzą się w rozmaitych lokalach handlowych, gdzie na półkach eksponowane są różnego typu towary. Toppery POS mogą być użytkowane nie tylko w supermarketach, ale również w mniejszych przestrzeniach. To niezwykle funkcjonalne akcesoria, umożliwiające wyróżnienie danego produktu lub grupy produktów spośród innych, dostępnych w sklepie towarów.

PAW DRUK – producent topperów POS

Jako firma z ponad 30 letnią tradycją, która cieszy się nieposzlakowaną opinią, dokładamy starań, aby dostarczać naszym klientom wyłącznie najwyższej jakości rozwiązania, dostosowane do ich sprecyzowanych potrzeb i oczekiwań. PAW DRUK to m.in. bezpośredni producent topperów POS, który tworzy oferowane przez siebie produkty z zastosowaniem zaawansowanych technologicznie urządzeń. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa toppery w dowolnym kształcie i każdej liczbie sztuk. Zapraszamy do współpracy.

Produkcja topperów POS w Poznaniu

Główną siedzibą naszej firmy jest Poznań, a dokładniej Suchy Las, umiejscowiony nieopodal stolicy Wielkopolski. To jednak nie jedyne miasto, na terenie którego świadczymy swoje usługi. Produkcja topperów POS i innych materiałów reklamowych ma miejsce również we Wrocławiu, Krakowie, Warszawie, Szczecinie, Łodzi i wielu innych metropoliach. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z nami, serdecznie zachęcamy do kontaktu umożliwiającego nam omówienie szczegółów realizacji.

Druk topperów POS i innych materiałów

W naszej bogatej ofercie nie tylko znajduje się druk topperów POS. Naszym klientom dostarczamy również wielu innych rozwiązań. Jako niekwestionowani fachowcy w branży proponujemy także inne materiały POS, które pozwolą na efektowne i skuteczne promowanie Państwa produktów. Wśród przygotowanych przez nas propozycji znajdują się m.in. standy kartonowe, wobblery i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań – pozostajemy do Państwa dyspozycji. Wspólnie stworzymy coś wyjątkowego, szytego na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań. 

Producent topperów

Bezpośredni producent

Korzystając z naszych usług masz pewność, że zamawiasz produkt bezpośrednio u producenta. Każdy etap produkcji jest u nas pod największą kontrolą.

Najwyższa jakość

Produkujemy toppery wyłącznie najwyższej jakości, co jest dla nas priorytetem. Całość sztancujemy z wykrojników co jest jedynym rozwiązaniem na zagwarantowanie idealnych krawędzi 

Dowolny kształt i nadruk

Niezależnie od ilości jesteśmy w stanie nadać topperom dowolny kształt i nadruk. Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane produkcje.

Dowolna ilość

Drukujemy w każdej ilości, zarówno w technologii cyfrowej (od pojedynczych sztuk), jak i offsetowej (wielotysięczne nakłady).

Pewność

Produkcja topperów u nas to pewność finalnego produktu. Współpracujemy z wieloma światowymi markami, a nasze produkcje pewnie nie raz mieli Państwo okazje obejrzeć na półkach 🙂

Producent POS

Jesteśmy bezpośrednim producentem wszystkich materiałów POS (Point of sale) spotykanych na rynku. Jesteśmy w stanie w pełni dopasować się nawet do najbardziej skomplikowanych produkcji.

ul. Obornicka 49a, 62-002 Suchy Las

Drukarnia Poznań

Paw Druk Drukarnia
(+48) 797 123 150
Dział handlowy
p.saenger@pawdruk.pl
Dział handlowy