Druk na PCV Poznań

Druk PCV w Poznaniu

Drukowanie na PCV jest jedną z naszych specjalności. Prace te wykonujemy już od wielu lat. Możemy pochwalić się setkami wykonanych zleceń o różnych nakładach. Nasza wykwalifikowana kadra w połączeniu z wysoce nowoczesnym parkiem maszynowym dokłada wszelkich starań do tego, aby przygotowywane materiały reklamowe i pozostałe nadruki były idealnie odwzorowane. Druk na PCV, czyli płycie z polichlorku winylu jest bez dwóch zdań najpopularniejszym wykorzystywanym w reklamie. To ekonomiczne rozwiązanie, gwarantujące elastyczność i trwałość materiałów reklamowych. 

Drukarnia PCV 

Zachęcamy więc do skorzystania z naszej oferty, chcemy podkreślić, że przygotowujemy produkcje o różnej grubości dochodzącej nawet do kilku milimetrów. W przypadku jakichkolwiek pytań na temat drukowania na folii PCV odsyłamy do naszych doradców. Specjaliści chętnie pomogą w doborze techniki druku i wytłumaczą, na czym polega cały proces. 

Druk na PCV – zastosowanie materiału PCV

Drukarnia PCV, jaką prowadzimy w Poznaniu, skupia się głównie na tworzeniu materiałów reklamowych. Nie da się ukryć, że płyty z polichlorku winylu sprawdzają się w tej kwestii doskonale. Wybierane są przez wielu klientów, bo mogą być umieszczane zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Nie można zapomnieć o tym, że druk na PCV może zostać dodatkowo zabezpieczony na przykład laminatem, co zwiększa jego trwałość i czas eksploatacji. Nadruki PCV stosowane są, między innymi w reklamie, tutaj warto wymienić tablice reklamowe, plakaty, szyldy, witryny sklepowe czy stoiska handlowe. 

Druk na PVC – pozostałe zastosowania

Nie można jednak zapominać, że marketing to nie jedyna branża, która korzysta z takich rozwiązań. W budownictwie także sprawdza się druk PCV, mowa tutaj główni o tablicach budowlanych. W przemyśle elektronicznym czy mechanicznym również, przede wszystkim przy wydruku różnego rodzaju tablic informacyjnych. Jak widać, możliwości jest naprawdę wiele, tak jak i usług w naszej firmie, zachęcamy do skorzystania, między innymi z drukarni offsetowej, oferujemy także druk PP w Poznaniu.

Drukowanie na PCV – zalety materiału

Druk na PCV ma wiele zalet tak jak same płyty z polichlorku winylu. Przede wszystkim są bardzo lekkie, co za tym idzie, bardzo łatwo je transportować i montować. PCV to także materiał niepalny, który jest niezwykle prosty w obróbce, odporny na uszkodzenia mechaniczne czy ścieranie. Co więcej, wykazuje bardzo wysoką odporność na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, na przykład promieni UV. Drukarnia offsetowa z Poznania, jaką prowadzimy, sprawia, że z dodatkowymi zabezpieczeniami, między innymi laminatem, druk na PCV staje się jednym z najtrwalszych wyborów na rynku. 

Drukowanie na folii PCV – dobry wybór 

Drukowanie na folii PCV pozwala doskonale odwzorować kolory, a same wydruki są niezwykle estetyczne. Wszystko to sprawia, że wybór druku na PCV jest bez dwóch zdań rozsądną inwestycją w reklamie czy też innych dziedzinach, takich jak budownictwo, przemysł fotograficzny, architektura wnętrz, a nawet gastronomia. Zachęcamy jednocześnie do sprawdzenia pozostałych naszych usług, zapewniamy, między innymi druk na PET. W przypadku pytań zadzwoń do nas lub napisz.