Producent opakowań kartonowych PAW DRUK

PAW DRUK to firma specjalizująca się w produkcji rozmaitych opakowań. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć różnorodne rozwiązania, dostosowane do Państwa potrzeb i wymagań. Wśród przygotowanych przez nas propozycji dostępne są opakowania kartonowe, tekturowe oraz plastikowe opakowania. Decydując się na skorzystanie z naszych usług mogą Państwo wybrać zaproponowane przez nas modele pudełek lub zrealizować własny projekt. Oferujemy także możliwość uszlachetniania opakowań z zastosowaniem różnorodnych technik oraz ich spersonalizowania. Dzięki temu nasze realizacje są unikatowe i wyróżniają się na tle innych produktów.

 

Opakowania kartonowe

Jak przebiega produkcja opakowań kartonowych?

Jako bezpośredni producent opakowań kartonowych, oferujemy naszym klientom możliwość wykonania pudełek w dowolnym kształcie i rozmiarze. W naszym katalogu znajdą Państwo gotowe projekty, z których mogą Państwo skorzystać. Istnieje również możliwość zrealizowania własnego pomysłu na opakowania kartonowe. Szczecin to jedno z miast, na terenie których prowadzimy swoją działalność. Jeżeli zamieszkują Państwo stolicę województwa zachodniopomorskiego lub jego okolic, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasze realizacje wykonujemy z zastosowaniem nowoczesnych urządzeń i najwyższej jakości materiałów. Po otrzymaniu wytycznych od klienta, przechodzimy do realizacji jego zamówienia. Produkcja opakowań kartonowych przebiega u nas sprawnie, z dbałością o najmniejsze detale. Dzięki temu nasze produkty odznaczają się wysoką jakością i nietuzinkowym designem, a grono zadowolonych z naszych usług klientów stale się powiększa.

Dlaczego warto wybrać opakowania kartonowe?

Istnieje wiele powodów, dla których warto zdecydować się na wybór pudełek wykonanych z kartonu. Najwięcej korzyści płynie jednak z zakupu modeli wyprodukowanych przez PAW DRUK. Dlaczego opakowania kartonowe? Producent tego typu rozwiązań, którym jesteśmy, zwraca przede wszystkim uwagę na takie aspekty, jak:

 • Niska cena. Koszt produkcji pudełek kartonowych jest stosunkowo niewielki, co niewątpliwie stanowi olbrzymią zaletę. Hurtowy zakup opakowań umożliwia znaczące obniżenie ceny jednostkowej.
 • Wszechstronne zastosowanie. Kartonowe opakowania służą estetycznemu i wygodnemu przechowywaniu rozmaitych produktów.
 • Lekkie i łatwe w transporcie. Nie wpływają zbytnio na wagę produktu, a ich przewożenie nie sprawia trudności.
 • Atrakcyjny wygląd. Ze względu na możliwość ich dowolnego zdobienia, są niezwykle efektowne i dodają walorów estetycznych umieszczonemu w ich wnętrzu produktowi.
 • Ekologiczne. Są przyjazne środowisku naturalnemu i można je poddawać recyklingowi.
 • Wygodne dla konsumentów. Opakowania z kartonu są bezpieczne, lekkie i nie tłuką się. Dzięki temu są wygodne dla konsumentów.

W związku z przedstawionymi powyżej zaletami, z całą pewnością można stwierdzić, że jednym z najlepszych rozwiązań są opakowania kartonowe. Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław to tylko jedne z licznych miast, na terenie których prowadzimy swoją działalność. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług i wybrania oferowanych przez nas pudełek kartonowych.

Czym charakteryzuje się kartonowe opakowanie?

Opakowanie kartonowe to niezwykle praktyczne rozwiązanie, które cieszy się dużą popularnością wśród szerokiego grona konsumentów. Jego podstawowymi cechami charakterystycznymi są:

 • Mała masa. Niewielka waga nie wpływa znacząco na ostateczną wagę towaru, co pozwala na obniżenie kosztów związanych z logistyką.
 • Duża wytrzymałość. Karton to niezwykle mocny materiał. Dzięki temu produkty umieszczone w jego wnętrzu są należycie chronione, nawet podczas transportu.
 • Niska cena. Karton nie jest drogim materiałem. Przy zamówieniu większej liczby pudełek z niego wykonanych, automatycznie obniża się cena za jedno kartonowe opakowanie.
 • Biodegradowalność. Pudełka wykonane z kartonu można poddawać recyklingowi, co świadczy o ich przyjazności dla środowiska naturalnego.

Opakowania kartonowe – kiedy stosować?

Opakowania kartonowe z nadrukiem – sposób na promocję firmy

Wybór kartonowych opakowań to nie tylko sposób na bezpieczny transport umieszczonych w ich wnętrzu produktów. To również doskonała forma reklamy swojego przedsiębiorstwa. Stawiając na opakowania kartonowe z nadrukiem, mogą Państwo umieścić na ich powierzchni logo swojej firmy lub inną, dowolną grafikę. Takie rozwiązanie pozytywnie wpłynie na wizerunek marki oraz przyczyni się do wzrostu zainteresowania przedsiębiorstwem. Chcą Państwo zamówić spersonalizowane opakowania kartonowe? Lublin i okolice to kolejne z miejsc, gdzie nas znajdziecie. Zapraszamy do współpracy.

Opakowania kartonowe ozdobne na każdą okazję

W bogatej ofercie producenta opakowań kartonowych PAW DRUK, znajdą Państwo rozwiązania na każdą okazję. Proponujemy pudełka w różnorodnych kształtach i rozmiarach, co pozwala na dopasowanie modelu do produktu, który zostanie umieszczony w jego wnętrzu. W naszej ofercie nie brakuje opakowań na wino i inne trunki, zestawy upominkowe z produktami spożywczymi czy kosmetyki lub kubki reklamowe. Wystarczy, że przedstawią Państwo swoje oczekiwania, a my podpowiemy, które opakowania kartonowe ozdobne z naszej oferty im sprostają. Oferowane przez nas produkty sprawdzą się w roli upominków dla klientów lub kontrahentów, ale nie tylko. Stanowią one doskonały sposób na bezpieczne i efektowne zapakowanie towarów eksponowanych na sklepowych półkach. Decydując się na ich wybór mają Państwo pewność, że wasze produkty zyskają dodatkowe walory estetyczne, a pomogą w tym nasze opakowania kartonowe. Gdańsk, Wrocław, Poznań, Warszawa i wiele innych miast w Polsce – tam znajdą Państwo nasze oddziały. Zapraszamy.

Opakowania kartonowe w każdym mieście w Polsce

Najwyższej jakości opakowania kartonowe Warszawa

PAW DRUK to firma specjalizująca się w produkcji różnorodnych pudełek kartonowych. Naszym klientom oferujemy dużą dostępność modeli, co ułatwia znalezienie rozwiązania dostosowanego do swoich potrzeb i wymagań. Jeżeli stolica Polski jest miejscem, gdzie chcą Państwo kupić opakowania kartonowe, Warszawa to jedno z tych miast, na terenie których nas znajdziecie. Oferujemy najwyższej jakości pudełka stworzone ze starannie wyselekcjonowanych, trwałych materiałów. Każdy z naszych produktów jest wykonany z dbałością o najmniejsze detale. Solidne surowce w połączeniu z efektownym designem sprawiają, że nasze opakowania są niezwykle atrakcyjne i wyróżniają się na tle innych produktów.

Oryginalne opakowania kartonowe Kraków

Stolica województwa małopolskiego to miejsce, gdzie szukają Państwo firmy produkującej opakowania kartonowe? Kraków jest jednym z tych miast, gdzie nas znajdziecie. Za naszym pośrednictwem zrealizują Państwo najbardziej oryginalne projekty pudełek, które pozwolą wyróżnić się Waszym produktom. Oferujemy Państwu m.in. możliwość skorzystania z rozwiązania, jakim jest usługa uszlachetniania opakowań. Dzięki zastosowaniu określonych metod, powierzchnie opakowań zyskują dodatkowe walory wizualne, a przy tym są zabezpieczone przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Mogą Państwo wybierać spośród takich metod uszlachetniania, jak:

 • Foliowanie. Metoda ta polega na zabezpieczeniu zadrukowanego obszaru specjalną folią wykonaną z tworzywa sztucznego.
 • Lakierowanie. Proces ten polega na pokrywaniu lakierem danej powierzchni.
 • Tłoczenie. Dzięki zastosowaniu tej techniki możliwe jest uwypuklenie konkretnego obszaru na opakowaniu.
 • Hot- stamping. Jest to proces wytłaczania na gorąco, wykorzystujący stemple oraz matryce. Dzięki niemu można stworzyć na produkcie pozłacane lub posrebrzane miejsca.
 • Metaliza. Jest to druk na kartonie metalizowanym, pozwalający uzyskać efektowny połysk. Dzięki takiemu rozwiązaniu można znacząco wzbogacić walory estetyczne pudełka, a tym samym wyróżnić je na tle innych produktów.

Opakowania kartonowe Wrocław – z nami zrealizujesz swój projekt

Poszukują Państwo firmy, która zrealizuje Wasz projekt i wykona opakowania kartonowe? Wrocław to kolejne z miast, na terenie którego prowadzimy swoją działalność i chętnie podejmiemy współpracę z jego mieszkańcami. Wykonujemy nie tylko opakowania zgodne z przygotowanymi przez nas projektami. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i chętnie wyprodukujemy pudełka w pełni odpowiadające Państwa potrzebom i wymaganiom. Wystarczy wysłać do nas swój projekt, wskazać wymiary oraz liczbę sztuk – a my w ciągu 24h (w dni robocze), prześlemy Państwu kalkulację. Zachęcamy do współpracy z nami. Razem stworzymy coś wyjątkowego.

Opakowania kartonowe Łódź – szeroka oferta od PAW DRUK

Jako jeden z wiodących producentów opakowań na rynku, oferujemy Państwu duży wybór różnego rodzaju pudełek. Nasze produkty odznaczają się wysoką jakością, są efektowne i tym samym wpływają na estetykę umieszczonych w ich wnętrzu towarów. W naszej ofercie dostępne są nie tylko opakowania kartonowe, ale również plastikowe. Ponadto PAW DRUK to także producent opakowań tekturowych, które również cieszą się sporym uznaniem wśród szerokiego grona naszych klientów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami, w których znajdują się m.in. opakowania kartonowe. Łódź jest miastem, na terenie którego także prowadzimy swoją działalność. W związku z tym zapraszamy do podjęcia z nami współpracy osoby zamieszkujące jego obszar, a także okolice.

Opakowania kartonowe Poznań – wybierz PAW DRUK

Na rynku swoją działalność prowadzi wiele firm, specjalizujących się w produkcji pudełek typu opakowania kartonowe. Poznań to miasto, na terenie którego również można znaleźć ich dużą liczbę. Warto wiedzieć jednak o tym, że najlepszym rozwiązaniem jest podjęcie współpracy ze sprawdzoną firmą, oferującą najwyższej jakości produkty, a jest nią właśnie PAW DRUK. Wybierając nasze przedsiębiorstwo zyskują Państwo pewność, że terminowo realizujemy Państwa zamówienia, dbając jednocześnie o to, aby były wykonane z dbałością o najmniejsze detale. Podjęcie z nami współpracy to gwarancja pełnej satysfakcji. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu.