Hangery reklamowe Poznań

Hangery

Czym są hangery reklamowe?

Jednym ze sposobów na wsparcie sprzedaży są hangery. To typ materiałów POS (Point of sale), czyli materiałów reklamowych, które odpowiednio zaprojektowane i wykorzystane przyczyniają się do wzrostu świadomości marki, co przekłada się na większą sprzedaż. Jak sama nazwa wskazuje, hanger to wisząca reklama. Rozwiązanie to absorbuje uwagę klientów, poprzez zwisanie z sufitu. Wbrew pozorom jego montaż nie stanowi większego problemu, co niewątpliwie jest jedną z licznych zalet tej formy promocji. Jeżeli interesują Państwa hangery reklamowe, zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy bezpośrednim producentem tego typu rozwiązań, a naszym klientom oferujemy wiele możliwości, dzięki którym otrzymują dokładnie taki produkt, jaki jest im potrzebny.

Gdzie sprawdzi się hanger reklamowy?

Istnieje wiele miejsc, w których znajdą swoje miejsce hangery. Z tą formą reklamy można spotkać się m.in. w galeriach handlowych, supermarketach czy mniejszych sklepach stacjonarnych. Zadaniem tego typu środków przekazu, jest przede wszystkim informowanie klientów o aktualnych promocjach. Mogą być również stosowane jako graficzna prezentacja danej marki.

Warto podkreślić, że hanger reklamowy to nie tylko sposób na przekazywanie klientom informacji o obniżkach cen czy innych bonusach. Dzięki umiejętnemu wykorzystaniu tej formy reklamy można w odpowiedni sposób nawigować klientów po sklepie i konstruować oczekiwane ścieżki zakupowe. Takie działanie sprzyja wzrostowi sprzedaży i pozwala na uzyskanie lepszych wyników finansowych.

W ofercie PAW DRUK dostępne są liczne materiały POS, w tym również produkcja hangerów reklamowych. Naszym klientom dostarczamy najwyższej jakości rozwiązania, umożliwiające im na efektywne promowanie swoich produktów i usług oraz wyróżnienie się na tle konkurencji. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania – zachęcamy do kontaktu.

Hangerreklama Twojej firmy

Poszukują Państwo sposobu na przedstawienie w efektowny sposób swoich produktów lub usług? Jeśli tak, to jednym ze skuteczniejszych rozwiązań będzie hanger. Reklama Państwa firmy przedstawiona na zwisającym z sufitu materiale, przyciągnie wzrok klientów i zachęci ich do skorzystania z Państwa oferty. To doskonały sposób na to, aby stać się widocznym i wyróżnić się na tle konkurencji. Jako bezpośredni producent hangerów wykonamy dla Państwa dowolny projekt, o preferowanym przez Państwa kształcie i formacie. Mogą Państwo zamówić u nas każdą liczbę sztuk, dzięki czemu umieścicie swoją reklamę w każdym, preferowanym przez Was miejscu. Druk hangerów reklamowych w PAW DRUK odbywa się z zastosowaniem zaawansowanego technologicznie sprzętu. W naszej pracy wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, które należycie zabezpieczone są trwałe i efektowne. Zapraszamy do współpracy z nami.

Hangery reklamowe od PAW DRUK

PAW DRUK to bezpośredni producent hangerów reklamowych. Posiadamy ponad 30- letnie doświadczenie w branży, czego dowodem są tysiące zrealizowanych projektów. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani pasjonaci, którzy dokładają starań, aby druk hangerów odbywał się z dbałością o najmniejsze detale. Dzięki temu oferowane przez nas rozwiązania są unikatowe, trwałe i solidne. Produkcja hangerów odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, co pozwala na realizację najbardziej skomplikowanych projektów. Wśród przygotowanych przez nas propozycji znajdują się również inne POS materiały, takie jak m.in. dyspensery czy shelflinery reklamowe i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i podjęcia współpracy z PAW DRUK.

Producent hangerów

Bezpośredni producent

Korzystając z naszych usług masz pewność, że zamawiasz produkt bezpośrednio u producenta. Każdy etap produkcji jest u nas pod największą kontrolą.

Najwyższa jakość

Produkujemy hangery wyłącznie najwyższej jakości, co jest dla nas priorytetem. Całość sztancujemy z wykrojników co jest jedynym rozwiązaniem na zagwarantowanie idealnych krawędzi 

Dowolny kształt i nadruk

Niezależnie od ilości jesteśmy w stanie nadać hangerom dowolny kształt i nadruk. Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane produkcje.

Dowolna ilość

Drukujemy w każdej ilości, zarówno w technologii cyfrowej (od pojedynczych sztuk), jak i offsetowej (wielotysięczne nakłady).

Pewność

Produkcja hangerów u nas to pewność finalnego produktu. Współpracujemy z wieloma światowymi markami, a nasze produkcje pewnie nie raz mieli Państwo okazje obejrzeć na półkach 🙂

Producent POS

Jesteśmy bezpośrednim producentem wszystkich materiałów POS (Point of sale) spotykanych na rynku. Jesteśmy w stanie w pełni dopasować się nawet do najbardziej skomplikowanych produkcji.

ul. Obornicka 49a, 62-002 Suchy Las

Drukarnia Poznań

Paw Druk Drukarnia
(+48) 797 123 150
Dział handlowy
p.saenger@pawdruk.pl
Dział handlowy