Shelfstoppery

Shelfstoppery

Czym jest shelfstopper?

Shelfstopper (osłonka cenowa) to niezwykle użyteczne akcesorium, stanowiące niezbędne wsparcie sprzedażowe we wszystkich sklepach. Pozwala na promowanie produktów i utrzymanie ich w porządku. Shelfstoppery są wykonane najczęściej z plastiku. Mocuje się je na krawędziach półek sklepowych, w celu zabezpieczenia cen towarów lub innych informacji dotyczących produktów.

Co istotne akcesoria te doskonale zapobiegają przesuwaniu się produktów, a tym samym zatrzymują je na właściwym dla nich miejscu, czyniąc lepiej widocznymi dla klientów. To pozwala na zapewnienie estetycznego wyglądu sklepu, ułatwia utrzymanie porządku oraz usprawnia organizację.

Największymi zaletami shelfstopperów są:

  •         Niska cena jednostkowa,
  •         Łatwość montażu,
  •         Szeroki wybór modeli.

Gdzie stosuje się shelfstoppery?

Shelfstoppery to niezwykle funkcjonalne akcesoria, które sprawdzą się w każdym sklepie. Swoje zastosowanie znajdą m.in.:

  •         W sklepach spożywczych,
  •         Drogeriach,
  •         Aptekach,
  •         Sklepach z artykułami gospodarstwa domowego,
  •         Sklepach odzieżowych,
  •         Księgarniach,
  •         Supermarketach.

Dzięki ich wykorzystaniu można zadbać o ład i porządek w lokalu, co niewątpliwie wpłynie na jego wizerunek. Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem tego typu akcesoriów, zapraszamy do współpracy z nami.

Profesjonalny druk shelfstopperów

Poszukują Państwo firmy, która wykona dla Was wysokiej jakości, trwałe i efektowne shelfstoppery? Jeśli tak, to serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i podjęcia z nami współpracy. Jesteśmy drukarnią, która świadczy swoje usługi od ponad 30 lat. Posiadamy olbrzymie doświadczenie w branży i cieszymy się nieposzlakowaną opinią. Oferujemy Państwu druk shlefstopperów w wielu kształtach, wymiarach i liczbie sztuk. Dzięki dysponowaniu zaawansowanym parkiem technologicznym, jesteśmy w stanie zrealizować dla Państwa niemal każdy projekt. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Sprawdzony producent shelfstopperów

Shelfostoppery to jedne z podstawowych elementów wyposażenia każdego sklepu. Dlatego też działając w branży handlowej, warto zainwestować w tego typu rozwiązanie. Jako bezpośredni producent shelfstopperów jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa dokładnie takie modele, jakie najlepiej sprawdzą się w Waszym biznesie. Zapraszamy do kontaktu z nami i omówienia szczegółów współpracy.

Produkcja shelfstopperów i nie tylko

Jako niekwestionowany ekspert w branży firma PAW DRUK oferuje swoim klientom wiele interesujących rozwiązań dla biznesu. Proponujemy wysokiej jakości, starannie wykonane, nowoczesne akcesoria, dzięki którym w skuteczny i efektowny sposób wyeksponują Państwo swoje towary. Produkcja shelfstopperów to nie jedyne, co mamy Wam do zaoferowania. Wykonujemy również inne innowacyjne materiały POS, takie jak np. standy tekturowe czy shelfliner. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszych realizacji, pozostajemy do Państwa dyspozycji. Decydując się na współpracę z nami, zyskują Państwo gwarancję pełnej satysfakcji.

Producent shelfstopperów

Bezpośredni producent

Korzystając z naszych usług masz pewność, że zamawiasz produkt bezpośrednio u producenta. Każdy etap produkcji jest u nas pod największą kontrolą.

Najwyższa jakość

Produkujemy shelfstoppery wyłącznie najwyższej jakości, co jest dla nas priorytetem. Całość sztancujemy z wykrojników co jest jedynym rozwiązaniem na zagwarantowanie idealnych krawędzi 

Dowolny kształt i nadruk

Niezależnie od ilości jesteśmy w stanie nadać shelfstopperom dowolny kształt i nadruk. Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane produkcje.

Dowolna ilość

Drukujemy w każdej ilości, zarówno w technologii cyfrowej (od pojedynczych sztuk), jak i offsetowej (wielotysięczne nakłady).

Pewność

Produkcja shelfstopperów u nas to pewność finalnego produktu. Współpracujemy z wieloma światowymi markami, a nasze produkcje pewnie nie raz mieli Państwo okazje obejrzeć na półkach 🙂

Producent POS

Jesteśmy bezpośrednim producentem wszystkich materiałów POS (Point of sale) spotykanych na rynku. Jesteśmy w stanie w pełni dopasować się nawet do najbardziej skomplikowanych produkcji.

ul. Obornicka 49a, 62-002 Suchy Las

Drukarnia Poznań

Paw Druk Drukarnia
(+48) 797 123 150
Dział handlowy
p.saenger@pawdruk.pl
Dział handlowy