Teczki z logo firmy Poznań

Teczki ofertowe

Teczki reklamowe

Podkreśl profesjonalny charakter swojej działalności, zamawiając teczki reklamowe, które są niezbędne w biurze każdej firmy! Teczki reklamowe to jedne z tych reklamowych gadżetów, bez których trudno się obyć, jeżeli np. prowadzisz szkolenia i musisz gdzieś umieścić dokumenty. Gdzie możesz zamówić teczki reklamowe? Poznań to miejsce, w którym jest to możliwe dzięki drukarni Paw Druk.

Bezpośredni producent

Bezpośredni producent

Korzystając z naszych usług masz pewność, że zamawiasz produkt bezpośrednio u producenta. Każdy etap produkcji jest u nas pod największą kontrolą.

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość

Druk teczek ofertowych odbywa się u nas wyłącznie w najwyższej jakości, co traktujemy jako priorytet. Każdy wydruk odpowiednio zabezpieczamy, mając na uwadze jego przeznaczenie.

Dowolny wymiar i kolorystyka

Dowolny wymiar i kolorystyka

Jesteśmy w stanie drukować w każdym formacie i kolorystyce. Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane kolorystycznie i formatowo produkcje.

Dowolna ilość

Dowolna ilość

Drukujemy w każdej ilości, zarówno w technologii cyfrowej (od pojedynczych sztuk), jak i offsetowej (wielotysięczne nakłady).

Pewność

Pewność

Produkcja teczek ofertowych to u nas to pewność finalnego produktu. Jako renomowany producent, dobieramy odpowiedni surowiec i uszlachetnienie, tak aby Państwa realizacja wyróżniała się na tle konkurencji.

Drukarnia z doświadczeniem

Drukarnia z doświadczeniem

Jesteśmy drukarnią z ponad 30-letnim doświadczeniem, co gwarantuje z naszej strony pełne wsparcie i doradztwo.

Teczki z logo firmy – jakie firmy powinny je mieć?

Profesjonalny wizerunek firmy to podstawa, dlatego warto inwestować w gadżety reklamowe. Do nich właśnie należą teczki firmowe, w których można umieścić dokumenty, oferty, materiały szkoleniowe. Takie właśnie teczki firmowe możesz zamówić w Paw Druk.

Zajmujemy się drukowaniem teczek w różnych formatach i kolorystyce. Wykorzystujemy do ich produkcji różne materiały, omawiając wszystko z klientem i w razie potrzeby doradzając najlepsze wyjście. Nasze teczki z nadrukiem mogą być przeznaczone na niewielką ilość dokumentów lub przeciwnie na większy ich plik. Teczki mogą być proste i klasyczne, zamykane, z miejscem na wizytówkę itp. – to już zależy od wyboru klienta. Teczki z logo firmy mogą również być ozdobne, uszlachetnione i przyciągać wzrok oryginalnym designem.

Kto powinien zdecydować się na teczki z logo firmy? Przede wszystkim te firmy, które przeprowadzają szkolenia i często wręczają swoim pracownikom materiały szkoleniowe lub zdobywają kontrahentów, zapoznając ich ze swoją ofertą na targach branżowych i spotkaniach biznesowych. Na pewno teczki z logo firmy powinni mieć pracownicy banku, notariusze, agencje marketingowe, ubezpieczeniowe, instytucje związane ze szkolnictwem i kulturą, biura podróży, biura projektowe itp.

Nawet niewielkie firmy, w których wymiana informacji odbywa się na zasadzie przekazywania dokumentów, powinny zdecydować się na teczki reklamowe z nadrukiem.

Teczki reklamowe – co możesz u nas zamówić?

Bardzo skuteczną a przy tym dyskretną reklamą dla firmy są teczki firmowe. Poznań to miasto, w którym obok siebie działa wiele firm i warto wyróżnić się na ich tle także przez reklamę. Paw Druk oprócz teczek reklamowych może polecić dla promocji Twojej firmy:

Jak i wiele innych rozwiązań, które przyczynią się do promocji Twojej firmy. Paw Druk to bogata oferta i świetna jakość, o czym przekonało się już wielu naszych klientów. Interesują Cię efektowne teczki z nadrukiem? Poznań to miejsce gdzie zamówisz je w konkurencyjnej cenie!

Teczki firmowe – wybierz Paw Druk!

Drukarnia Paw Druk to miejsce, w którym potrzeby klienta są na pierwszym miejscu. Chętnie doradzimy w kwestiach doboru materiału i rodzaju druku. Wykonujemy druk wielkoformatowy, a także druk na tworzywach sztucznych i metalizowanych. Możesz zdecydować się na skuteczną reklamę firmy na wiele sposobów – zapoznaj się z ofertą, a potem skonsultuj to z nami.

Dbamy o to, żeby każdy klient był zadowolony, nasze materiały są trwałe i bardzo estetyczne, co pozytywnie wpłynie na wizerunek Twojej firmy. Skontaktuj się z nami już dzisiaj!

ul. Obornicka 49a, 62-002 Suchy Las

Drukarnia Poznań

Paw Druk Drukarnia
(+48) 797 123 150
Dział handlowy
p.saenger@pawdruk.pl
Koordynator działu handlowego