Druk PET Poznań

Druk PET w Poznaniu

Druk PET wykonywany jest przez naszą firmę już od wielu lat. Skupiamy się przede wszystkim na jakości samego materiału, a także dokładnym odwzorowaniu grafiki. Korzystamy z nowoczesnych urządzeń, nasz park maszynowy ciągle się rozwija. Zatrudniamy wykwalifikowany zespół specjalistów, który jest gotowy do pomocy i porady przy wyborze odpowiedniej techniki nadruku. Druk na PET to gwarancja odpowiednio trwałego i jakościowego materiału reklamowego. Chcemy podkreślić, że PET może być wykorzystywany przy tworzeniu mocno zróżnicowanych elementów, między innymi pojemników. Nasza firma dba o to, aby klient był w pełni zadowolony z usługi i chciał skorzystać z niej w przyszłości. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty, skontaktuj się z nami.

Druk na PET – właściwości materiału

Materiał PET jest filamentem, zupełnie jak w przypadku polipropylenu. Tutaj jednak należy zaznaczyć, że PET ma znacznie większą przejrzystość, co oczywiście doskonale sprawdza się w reklamie. Druk na folii PP pozwala uzyskać materiał o chropowatej powierzchni i słabej przejrzystości, co jest pożądane w niektórych przypadkach, ale jednak nie jest tak chętnie wybierane, jak ma to miejsce z materiałem PET. To jednak wciąż nie wszystko, PET jest materiałem stosunkowo najtrwalszym ze wszystkich tworzyw sztucznych wykorzystywanych do zadruku. Mimo to jest także sprężynujące, w momencie jego zagięcia powstaje czysta biga. Tutaj należy wspomnieć, że istnieje możliwość pęknięcia podczas zaginania, na co należy zwracać szczególną uwagę. Najczęściej na materiale PET drukuje się ulotki, karty lojalnościowe, okładki, etykiety ogrodnicze czy też przekładki. Chcemy zaznaczyć, że nasza firma jest w stanie drukować na materiale PET różnymi technikami, jedną z nich jest druk cyfrowy Poznań, działamy także w innych miastach.

Druk na folii PET – zastosowanie materiału 

Druk na folii PET wybierany jest przez wiele przedsiębiorstw. Sprawdzi się doskonale przede wszystkim w reklamie, gdzie wymagane jest konkretne przekazanie informacji potencjalnym klientom. PET będzie więc idealnym wyborem podczas kampanii reklamowych w czasie konieczności zadruku ulotek, broszur czy też innych twardszych niż standardowy papier elementów. Chcemy podkreślić, że druk na PET gwarantuje odpowiednią trwałość. Materiał ten wraz z samą grafiką będzie odporny na szkodliwe warunki atmosferyczne czy też promieniowanie UV. Na życzenie każdego naszego klienta możemy dodatkowo zabezpieczyć materiały reklamowe, między innymi laminatem. Wpłynie to oczywiście na jeszcze wyższą trwałość. Zachęcamy jednocześnie do przejrzenia pozostałych usług w naszej ofercie, zapewniamy, między innymi druk na PVC, materiał ten ma nieco inne właściwości niż folia PET, dzięki czemu może być wykorzystywane w przypadkach, gdy PET nie sprawdzi się najlepiej, mowa tutaj o opakowaniach na kosmetyki, teczkach, plakatach czy też kalendarzach. Jeżeli nie wiesz, na jaki materiał czy też technikę drukowania postawić, zawsze możesz do nas zadzwonić lub napisać, chętnie pomożemy.