Wobblery reklamowe Poznań

Wobblery

Wobblery – co to takiego?

Nie samo wyłożenie towaru na półki, a umiejętne jego eksponowanie przyczynia się do zwielokrotnienia sprzedaży. Aby było to jednak możliwe, należy zastosować specjalistyczne akcesoria, które pozwolą zrobić to w pełni profesjonalnie i skutecznie. Jednymi z popularniejszych rozwiązań są wobblery. Co to takiego? Inaczej mówiąc kiwaki lub kiwaczki, zaliczane do materiałów reklamowych. Informacje dotyczące danego produktu umieszczane są na nośniku, który pod wpływem powietrza, dotyku lub w sposób mechaniczny zostaje wprowadzony w ruch. To doskonały sposób na to, aby zwrócić uwagę klienta i zatrzymać ją na danym towarze.

Jak wygląda wobbler reklamowy?

Wobblery najczęściej umieszczane są na półkach sklepowych i stanowią niezwykle atrakcyjny nośnik treści marketingowych. Ich konstrukcja nie jest skomplikowana. Wobbler reklamowy składa się z części zawierającej treść marketingową, elementu umożliwiającego jego ruch, a także mocowania. Tego typu akcesoria mogą przyjmować dowolny format, kształt czy kolor. Zaliczane są do materiałów POS (Point of Sale) i są doskonałym sposobem na efektywne promowanie towaru na regałach, i półkach sklepowych.

Gdzie można spotkać wobblery reklamowe?

Jednym z najważniejszych celów marketingowych każdego producenta, jest skuteczne zwrócenie uwagi potencjalnego klienta na jego towar. To natomiast ma w konsekwencji prowadzić do jego zakupu. Żeby było to jednak możliwe, konieczne jest stosowanie specjalnych materiałów reklamowych, które ułatwiają to zadanie, a należą do nich niewątpliwie wobblery reklamowe.  Kiwaki najczęściej umieszczane są na brzegu półek sklepowych, a wprowadzane w ruch z całą pewnością nie pozostają niezauważone. Wobbler zwraca również uwagę klienta, poprzez umieszczenie na nim interesujących nabywcę informacji. Mowa tu o obniżkach cen czy innych promocjach. Tego typu POS materiały można spotkać w różnorodnych sklepach zarówno spożywczych, odzieżowych, jak i z elektroniką i wielu, wielu innych.

Wobblerreklama Twojego produktu

Jeżeli szukają Państwo sposobu na skuteczne promowanie swojego towaru na półkach sklepowych, to pomocnym narzędziem w tym wypadku niewątpliwie okaże się wobbler. Reklama produktów z jego zastosowaniem jest widoczna, interesująca i może przyczynić się do wzrostu sprzedaży. Jeżeli zatem chcą Państwo zwielokrotnić przychód z oferowanych przez siebie produktów, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Profesjonalny druk wobblerów

Jako bezpośredni producent wobblerów oferujemy Państwu możliwość zrealizowania dowolnego projektu, tego typu nośnika reklamy. Dysponujemy zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym, który pozwala nam wykonywać materiały w każdym rozmiarze, kształcie oraz liczbie sztuk. Tworzone przez nas produkty są dopracowane w najmniejszym detalu, co czyni je efektownym i skutecznym sposobom na promowanie Państwa towarów. Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas rozwiązaniami. W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań – pozostajemy do Państwa dyspozycji.

PAW DRUK – producent wobblerów i nie tylko

PAW DRUK to niekwestionowani fachowcy w branży, którzy mogą poszczycić się tysiącami zrealizowanych z sukcesami projektów. W naszej ofercie znajdą Państwo druk wobblerów i nie tylko. Proponujemy również inne artykuły, takie jak np. topper POS czy druk naklejek elektrostatycznych. Jeżeli zależy Państwu na dysponowaniu nośnikami reklamy, które doskonale spełnią swoją funkcję – zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wspólnie stworzymy materiały dostosowane do Państwa konkretnych potrzeb i oczekiwań. 

Producent wobblerów

Bezpośredni producent

Korzystając z naszych usług masz pewność, że zamawiasz produkt bezpośrednio u producenta. Każdy etap produkcji jest u nas pod największą kontrolą.

Najwyższa jakość

Produkujemy wobblery wyłącznie najwyższej jakości, co jest dla nas priorytetem. Całość sztancujemy z wykrojników co jest jedynym rozwiązaniem na zagwarantowanie idealnych krawędzi 

Dowolny kształt

Niezależnie od ilości jesteśmy w stanie nadać wobblerom dowolny kształt. Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane produkcje.

Dowolna ilość

Drukujemy w każdej ilości, zarówno w technologii cyfrowej (od pojedynczych sztuk), jak i offsetowej (wielotysięczne nakłady).

Pewność

Produkcja wobblerów u nas to pewność finalnego produktu. Współpracujemy z wieloma światowymi markami, a nasze produkcje pewnie nie raz mieli Państwo okazje obejrzeć na półkach 🙂

Producent kiwaków

Jesteśmy bezpośrednim producentem także kiwaków do wobblerów. Oferujemy je plastikowe bądź metalowe, w zależności od preferencji.

Wobblery z nadrukiem

ul. Obornicka 49a, 62-002 Suchy Las

Drukarnia Poznań

Paw Druk Drukarnia
(+48) 797 123 150
Dział handlowy
p.saenger@pawdruk.pl
Dział handlowy