Introligatornia Poznań

Introligatornia co to? – drukarnia Poznań

Usługi introligatorskie w Poznaniu świadczymy już od wielu lat. Dbamy o to, aby każdy produkt, który wyjdzie spod naszych rąk, spełniał wszelkie oczekiwania naszych klientów. Chcemy podkreślić, że tworzymy naprawdę zróżnicowane materiały, które następnie mogą być wykorzystywane w wielu branżach, między innymi spożywczej, farmaceutycznej czy też w marketingu, gdzie najczęściej trafiają nasze produkty. Usługi introligatorskie obejmują szereg różnych rozwiązań w celu uzyskania konkretnego, pożądanego kształtu danego materiału. Zapewniamy, między innymi bigowanie, ale również falcowanie, sztancowanie czy też klejenie i kaszerowanie kartonu. Każda z tych usług świadczona jest przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. W trakcie pracy korzystamy tylko i wyłącznie z nowoczesnego, odpowiednio zaprogramowanego sprzętu. Jeśli masz pytania dotyczące naszych prac, zachęcamy do kontaktu.

Introligatornia Poznań – bigowanie i falcowanie druku

Jedną z podstawowych usług introligatorskich jest bigowanie. Metoda ta polega na tworzeniu specjalnych wgnieceń ułatwiających zginanie materiału w określony sposób. Bigowanie nadaje estetyki zgięciom, a także niweluje ewentualną możliwość pęknięcia surowca w trakcie zaginania. Bigowanie jest bez dwóch zdań znaczącym ułatwieniem, a przy tym pozwala uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, gdy mowa o pękaniu. Chcemy także wspomnieć o innej usłudze introligatorskiej w Poznaniu, a mianowicie o falcowaniu. Metoda ta polega na jedno lub wielokrotnym złożeniu arkusza papieru z nadrukiem lub bez. Co ważne, arkusz może być złożony w różny sposób, dzięki czemu z łatwością tworzy się na przykład broszury składane. Sprawdź więcej na temat naszych usług introligatorskich, dowiedz się, co to jest sztancowanie i nie tylko.

Pozostałe usługi introligatorskie Poznań

Chcemy zaznaczyć, że bigowanie oraz falcowanie to nie wszystko, co mamy do zaproponowania naszym klientom. Jako profesjonalna introligatornia w Poznaniu, dbamy o to, aby oferta była szeroka i obejmowała najpopularniejsze rozwiązania. Dlatego też oferujemy sztancowanie, a więc inaczej wykrawanie materiału z arkusza, tak aby powstały surowiec uzyskał pożądany kształt wyrobu, często bardzo skomplikowany i niestandardowy. Zachęcamy jednocześnie do skorzystania z klejenia introligatorskiego, proces ten polega na łączeniu dwóch lub kilku elementów, dzięki czemu istnieje szansa zwiększenia grubości materiału i samej gramatury. Oczywiście nie zapomnij skorzystać z wymienionych już usług, takich jak falcowanie ulotek czy też bigowanie papieru.

Uszlachetnienia – poznaj swoje możliwości

Introligatornia Poznań oferuje znacznie więcej, niż tylko same usługi introligatorskie. Polecamy także korzystać z naszej oferty uszlachetnień. Zadbamy, między innymi o foliowanie danego materiału w celu zwiększenia jego walorów estetycznych i trwałościowych. nie można zapomnieć o lakierowaniu UV czy też tłoczeniu wklęsłym i wypukłym. Jak widzisz, możliwości w naszej firmie jest naprawdę wiele, zachęcamy więc do skorzystania z jednej z nich.

Kliknij w powyższy obrazek i zapoznaj się z pojęciem bigowania

Kliknij w powyższy obrazek i zapoznaj się z pojęciem falcowania

Kliknij w powyższy obrazek i zapoznaj się z pojęciem sztancowania

Kliknij w powyższy obrazek i zapoznaj się z pojęciem klejenia

Kliknij w powyższy obrazek i zapoznaj się z pojęciem kaszerowania

ul. Obornicka 49a, 62-002 Suchy Las

Skontaktuj się z nami!

Paw Druk Drukarnia
(+48) 797 123 150
Dział handlowy
p.saenger@pawdruk.pl
Dział handlowy