Dyspensery reklamowe Poznań

Dyspensery

Czym jest dyspenser?

PAW DRUK Sp. z o.o. to bezpośredni producent rozmaitych materiałów oraz akcesoriów reklamowych. Dysponujemy ponad 30-letnim doświadczeniem w branży, które poparte jest tysiącami zrealizowanych projektów. Posiadamy szerokie grono zadowolonych z naszych usług klientów, co dowodzi temu, że jesteśmy prawdziwymi fachowcami w naszej dziedzinie. W tej kategorii oferowanych przez nas produktów znajdują się dyspensery. Są to specjalne podajniki lub stojaki, przeznaczone do umieszczenia rozmaitych materiałów o charakterze reklamowym i promocyjnym. To wysokiej jakości produkty, które doskonale sprawdzają się w różnych biznesach. Jeżeli są Państwo zainteresowani tego typu rozwiązaniami, zachęcamy do kontaktu z nami i podjęcia współpracy.

Jakie zastosowanie znajdują dyspensery?

Dyspenser to powszechnie stosowany produkt, który można spotkać w wielu sklepach czy lokalach usługowych. Umieszcza się na nim ulotki, foldery, a także inne materiały dedykowane promowaniu firmy. Tego typu rozwiązanie znajduje zastosowanie w branży reklamowej. Dzięki niemu możliwe jest funkcjonalne prezentowanie usługi czy produktu. Dyspenser może mieć dowolny kształt, rozmiar i kolor. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się odmiennymi cechami, które uprzednio zostały wybrane przez naszych klientów. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących dyspenserów czy procesu realizacji zamówienia – zachęcamy do skontaktowania się z nami. Chętnie udzielimy Państwu wszelkich niezbędnych informacji.

PAW DRUK Sp. z o.o. – producent dyspenserów

PAW DRUK Sp. z o.o. to poznańska drukarnia, która świadczy swoje usługi również w innych dużych miastach w Polsce. Jako bezpośredni producent dyspenserów oferujemy Państwu wiele możliwości, dzięki którym uzyskacie dokładnie taki produkt, jaki będzie dla Was odpowiedni. Nasz rozbudowany park technologiczny obfituje w zaawansowane urządzenia, pozwalające uzyskać dowolny kształt i rozmiar dyspenserów. Podczas wytwarzania oferowanych przez nas produktów wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały, co gwarantuje im trwałość. Każdy z etapów produkcji jest dokładnie sprawdzany pod kątem spełnienia najbardziej wyśrubowanych norm jakości. Tworzone przez nas dyspensery powstają z dbałością o najmniejsze detale, aby jak najlepiej odpowiadać na różne potrzeby naszych klientów. Jeżeli zależy Państwu na tym, aby wejść w posiadanie najwyższej jakości dyspenserów, które będą dostosowane do Państwa potrzeb i wymagań – zapraszamy do współpracy.

Produkcja dyspenserów i nie tylko

Nasza drukarnia świadczy swoje usługi w oparciu o najwyższe standardy. Dzięki temu dostarczamy naszym klientom dokładnie takie rozwiązania, jakich oczekują. Produkcja dyspenserów to jednak nie jedyna propozycja, jaką dla Państwa przygotowaliśmy. W naszej ofercie znajdują się również inne materiały POS, takie jak m.in. wobbler reklamowy czy hanger. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez na propozycjami. W razie jakichkolwiek pytań – pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Producent dyspenserów

Bezpośredni producent

Bezpośredni producent

Korzystając z naszych usług masz pewność, że zamawiasz produkt bezpośrednio u producenta. Każdy etap produkcji jest u nas pod największą kontrolą.
Najwyższa jakość

Najwyższa jakość

Druk biletów wyłącznie najwyższej jakości jest dla nas priorytetem. Każdy wydruk odpowiednio zabezpieczamy, mając na uwadze jego przeznaczenie
Dowolny wymiar i kolorystyka

Dowolny wymiar i kolorystyka

Jesteśmy w stanie drukować w każdym formacie i kolorystyce. Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane kolorystycznie i formatowo produkcje.
Dowolna ilość

Dowolna ilość

Drukujemy w każdej ilości, zarówno w technologii cyfrowej (od pojedynczych sztuk), jak i offsetowej (wielotysięczne nakłady).
Pewność

Pewność

Druk biletów u nas to pewność finalnego produktu. Współpracujemy z wieloma światowymi markami, a nasze produkcje pewnie nie raz mieli Państwo okazje spotkać pośród wielu wydarzeń.
Drukarnia z doświadczeniem

Drukarnia z doświadczeniem

Jesteśmy drukarnią z ponad 30-letnim doświadczeniem, co gwarantuje z naszej strony pełne wsparcie i doradztwo.
ul. Obornicka 49a, 62-002 Suchy Las

Drukarnia Poznań

Paw Druk Drukarnia
(+48) 797 123 150
Dział handlowy
p.saenger@pawdruk.pl
Dział handlowy