Producent opakowań PAW DRUK Sp. z o.o.

PAW DRUK Sp. z o.o. to firma z wieloletnią tradycją, oferująca wysokiej jakości produkty. Jako bezpośredni producent opakowań dostarczamy naszym klientom różnorodne rozwiązania, dostosowane do ich potrzeb oraz upodobań. Wykonywane przez nas pudełka powstają z różnorodnych surowców, a ich wybór jest szeroki. Decydując się na współpracę z nami, nasi klienci mają możliwość wybierania spośród gotowych wzorów lub przesłania nam własnego projektu. Możliwa jest u nas produkcja opakowań w dowolnym kształcie. Dzięki temu nasi klienci otrzymują dokładnie taki wyrób, jakiego potrzebują.

Rodzaje opakowań

Pudełko fasonowe

[FEFCO 427]

Pudełko produktowe z dnem standardowym

[FEFCO 215]

Pudełko produktowe z dnem automatycznym

[FEFCO 713]

Pudełko produktowe z klapkami zamykającymi

[FEFCO 211]

Pudełko Wieczko – Denko PREMIUM

[FEFCO 323]

Pudełko Wieczko – Denko z zamkami

[FEFCO 307]

Pudełko prezentowe z uchwytem

[FEFCO 217]

Pudełko wsuwane

Obwoluta

Pudełka niestandardowe

Pudełko typu poduszka

Pudełko kieszonka otwarta

Pudełko kieszonka zamykana

Pudełko na wino

Materiały do produkcji opakowań

Opakowania kartonowe / z tekty litej

Opakowania tekturowe / na tekturze falistej

Opakowania na metalizie / metaliczne

Opakowania z tworzywa sztucznego / z plastiku

Uszlachetnienia opakowań

Foliowanie

Kliknij w powyższy obrazek i zapoznaj się z pojęciem foliowania

 • folia BŁYSK
 • folia MAT
 • folia MAT NIERYSUJĄCA
 • folia SOFT TOUCH
Lakierowanie

Kliknij w powyższy obrazek i zapoznaj się z pojęciem lakierowania

 • lakier DYSPERSYJNY
 • lakier UV
 • lakier UV WYPUKŁY
 • lakier UV STRUKTURALNY
 • LAKIER UV BROKATOWY
 • LAKIER DRIP OFF
Tłoczenie

Kliknij w powyższy obrazek i zapoznaj się z pojęciem tłoczenia

Hot stamping

Kliknij w powyższy obrazek i zapoznaj się z pojęciem Hot Stampingu

Metaliza

Kliknij w powyższy obrazek i zapoznaj się z pojęciem druku na metalizie

OPAKOWANIA FIRMOWE I PRODUKTOWE

OPAKOWANIA NA KAŻDĄ OKAZJĘ

OPAKOWANIA KAŻDEGO TYPU

OPAKOWANIA Z KAŻDEGO MATERIAŁU

Pudełka z nadrukiem dla firm

Jeżeli poszukują Państwo producenta opakowań, który wykona dla Was pudełka z logo Waszego przedsiębiorstwa, to PAW DRUK Sp. z o.o. doskonale poradzi sobie z tym zadaniem. Oferujemy spersonalizowane pudełka z nadrukiem o określonych wymiarach i cechach, odpowiadające na specyficzne potrzeby naszych klientów. Nasze produkty perfekcyjnie sprawdzą się w roli podarunków dla Państwa klientów i kontrahentów. Wybierając oferowane przez nas rozwiązania, zyskują Państwo możliwość eleganckiego opakowania butelki z trunkiem lub stworzenia efektownego zestawu upominkowego. Decydując się na współpracę z nami mogą być Państwo pewni, że nasze produkty należycie zabezpieczą umieszczoną w ich wnętrzu zawartość, stanowiąc dla niej elegancką ozdobę.

 

Opakowania z nadrukiem na każdą okazję

Jeżeli poszukują Państwo nietuzinkowych osłon na przygotowane przez Was upominki, to nasze produkty będą stanowiły ich perfekcyjne dopełnienie. Wybierając oferowane przez nas opakowania z nadrukiem, mają Państwo możliwość umieszczenia na ich powierzchni dowolnej sentencji czy dedykacji. Decydując się na skorzystanie z naszych usług zyskują Państwo szansę na stworzenie wyjątkowego prezentu, który zachwyci każdą, obdarowaną nim osobę.

 

Produkcja opakowań – pudełka fasonowe, pudełka typu poduszka i inne

Oferta jaką prezentujemy naszym klientom, jest niezwykle zróżnicowana. To pozwala na znalezienie projektu opakowania, odpowiadającego indywidualnym preferencjom współpracującym z nami osobom. Pośród wielu propozycji, jakie dla Państwa przygotowaliśmy, znajdują się m.in.:

 • Pudełka fasonowe,
 • Pudełka produktowe z dnem standardowym,
 • Pudełka produktowe z dnem automatycznym,
 • Pudełka produktowe z klapkami zamykającymi,
 • Pudełka prezentowe z uchwytem,
 • Pudełka wsuwane,
 • Pudełka niestandardowe.

To tylko jedne z licznych modeli, które  oferujemy jako producent opakowań kartonowych. Ponadto, jeżeli dysponują Państwo własnym projektem opakowania, zachęcamy do przesłania go nasz adres mailowy. Prosimy również o wskazanie wymiarów pudełek oraz liczby sztuk, jaka Państwa interesuje. Zwrotną wiadomość e-mail z przygotowaną przez nas kalkulacją, otrzymają Państwo w ciągu 24h (w dni robocze).

Producent pudełek z różnych materiałów

Firma PAW DRUK Sp. z o.o. ma w swojej ofercie różnorodne materiały, z których mogą być wykonane opakowania. Naszym klientom proponujemy wysokiej jakości surowce, zapewniające trwałość tworzonych przez nas produktów. W naszym asortymencie znajdą Państwo zarówno opakowania tekturowe, jak i plastikowe. Jako producent pudełek o różnorodnym przeznaczeniu stosujemy innowacyjne rozwiązania, dzięki którym dostarczamy naszym klientom efektowne produkty na każdą okazję. Wśród propozycji jakie przygotowaliśmy, znajdą Państwo:

 • Druk na kartonie/ tekturze litej,
 • Druk na tekturze falistej,
 • Druk na kartonie kaszerowanym na tekturę falistą,
 • Druk na metalizie,
 • Druk na tworzywie sztucznym/ plastiku.

 

OPAKOWANIA WARSZAWA

OPAKOWANIA KRAKÓW

OPAKOWANIA ŁÓDŹ

OPAKOWANIA POZNAŃ

Producent opakowań Warszawa – pudełka na wino i inne trunki

Wśród wielu propozycji jakie przygotowaliśmy dla naszych klientów, znajdują się m.in. pudełka na wino. To doskonałe rozwiązanie, które sprawi, że zapakowana w nie butelka trunku stanie się niezwykle efektownym i eleganckim prezentem. Oferujemy Państwu możliwość zrealizowania z naszą pomocą własnego projektu opakowania lub skorzystania z oferty, którą przygotowaliśmy dla Państwa jako producent opakowań. Warszawa to jedno z miast, na terenie których świadczymy swoje usługi. Dlatego też zapraszamy do skorzystania z nich także mieszkańców stolicy i jej okolic. Na opakowaniach do wina możliwe jest umieszczenie własnego nadruku takiego jak logo, projekt graficzny itp., co pozwala na stworzenie pudełka firmowego. Takie rozwiązanie pozwoli wyróżnić produkt na sklepowej półce, skutecznie przyciągając wzrok klientów.

Stworzenie opakowania na wino z logo firmy, to również doskonały sposób na jej promocję. Przedsiębiorstwa bardzo często obdarowują upominkami swoich klientów, a wręczenie trunku w eleganckim opakowaniu, z całą pewnością pozytywnie wpłynie na ich wizerunek. Przygotowana przez nas oferta pozwala na uzyskanie w pełni spersonalizowanych opakowań. Takie rozwiązanie umożliwia dopasowanie pudełek do identyfikacji wizualnej firmy czy kampanii reklamowej. Opakowania na wino i inne alkohole pomagają w budowaniu pozytywnego wizerunku marki, zachęcając tym samym do zakupu jej produktów czy skorzystania z oferowanych przez nią usług.

Pudełka dostępne w naszej ofercie, stanowią ponadto sposób na bezpieczny transport alkoholu. Dzięki nim nie ulegnie on zniszczeniu, a dodatkowo zostanie dostarczony w efektownym opakowaniu.

Producent opakowań Kraków – opakowania ozdobne na prezent

PAW DRUK Sp. z o.o. dostarcza swoje usługi mieszkańcom wielu polskich miast, jako producent opakowań. Kraków to właśnie jedno z nich. Wysoka jakość proponowanych przez nas modeli w połączeniu z efektownym designem sprawiają, że są doskonałym wyborem w przypadku podarunków na różne okazje. Dzięki stosowanym przez nas uszlachetnieniom pudełek, produkowane przez nas opakowania ozdobne są nietuzinkowe i wyróżniają się na tle innych, tego typu produktów. Proponujemy Państwu skorzystanie z takich rozwiązań, jak:

 • Foliowanie. Tego typu uszlachetnianie druku polega na zabezpieczeniu zadrukowanego obszaru specjalną folią, wykonaną z tworzywa sztucznego. Takie rozwiązanie wpływa na walory estetyczne danego opakowania i chroni powierzchnię przed wszelkiego rodzaju zniszczeniami. Do wyboru naszych klientów pozostawiamy takie rodzaje folii, jak: folia błysk, folia mat, folia mat nierysująca oraz folia soft touch.
 • Lakierowanie. Uszlachetnienie to polega na pokrywaniu lakierem kartonu, papieru lub innego materiału. Nasi klienci mają możliwość zdecydowania się na lakierowanie całej powierzchni opakowania lub wybranego fragmentu. Stosujemy takie rodzaje lakierów do druku, jak: lakier dyspersyjny, lakier UV, lakier UV wypukły, lakier UV strukturalny, lakier UV brokatowy oraz lakier drip off.
 • Tłoczenie. Technika ta, zwana również suchym tłokiem, polega na uwypukleniu konkretnego obszaru na papierze. Dzięki jej zastosowaniu opakowanie prezentuje się niezwykle okazale, zyskując dodatkowe walory estetyczne.
 • Hot- stamping. Tego typu uszlachetnienie druku opiera się na wykorzystaniu matryc oraz stempli. To proces wytłaczania na gorąco, dzięki któremu możliwe jest posrebrzanie lub pozłacanie konkretnych miejsc na produkcie, a tym samym wyróżnienie go na tle innych.
 • Metaliza. To druk na kartonie metalizowanym, który nadaje produktowi dużego połysku. Takie rozwiązanie niesie ze sobą szereg korzyści, w tym przede wszystkim wzbogaca walory estetyczne. Dzięki temu produkt zdecydowanie się wyróżnia i zwraca na siebie uwagę.

Producent opakowań Łódź – bogata oferta od PAW DRUK Sp. z o.o.

Nasza firma od lat specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości pudełek naszym klientom, jako bezpośredni producent opakowań. Łódź, Warszawa, Poznań, Kraków to nie jedyne miasta, na terenie których prowadzimy swoją działalność. Prezentujemy szeroki wybór rozmaitych modeli opakowań, dzięki czemu każdy z naszych klientów może znaleźć odpowiedni wariant dla siebie. Naszą specjalizacją jest produkcja opakowań plastikowych, tekturowych oraz kartonowych. Proponujemy pudełka o różnych wymiarach i kształcie, różniące się walorami estetycznymi.

Za sprawą dużej dostępności produktów, a także możliwości wykonania opakowań zgodnie z projektem nadesłanym przez klienta, cieszymy się dużym powodzeniem wśród szerokiego grona zadowolonych z naszych usług klientów. Każde z pudełek może zostać spersonalizowane zgodnie z oczekiwaniami konkretnej osoby, z zastosowaniem różnorodnych technik uszlachetniania druku. Dzięki temu wykonane przez nas pudełka wyróżniają się na tle innych, stając się doskonałym opakowaniem dla prezentu.

Producent opakowań Poznań – wybierz PAW DRUK Sp. z o.o.

Wysokiej jakości produkty w połączeniu z efektownym designem, a także wiele lat doświadczenia sprawiają, że firma PAW DRUK Sp. z o.o. zasłynęła na rynku jako producent opakowań. Poznań, a dokładnie Suchy Las to siedziba naszego przedsiębiorstwa. Dzięki stałemu rozwojowi naszej firmy, możemy poszczycić się również oddziałami mieszczącymi się w innych, dużych miastach w Polsce.

Oferowane przez nas produkty odznaczają się wysoką jakością. Tworzymy wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych, trwałych materiałów. Każdy z wyrobów naszej firmy jest dopracowany w nawet najmniejszym detalu, co przekłada się na jego nienaganny wygląd. Duża dostępność modeli opakowań, a także możliwość ich personalizacji sprawiają, że nasi klienci zyskują pudełka dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i preferencji.

W PAW DRUK dysponujemy wysokiej klasy, w pełni profesjonalnym i nowoczesnym sprzętem. Nasz zespół tworzy wykwalifikowana kadra, sprawują pieczę nad całym procesem produkcji. Dzięki wysokiej jakości oferowanych przez nas towarów, możemy pochwalić się szerokim gronem zadowolonych ze współpracy z nami klientów, którzy chętnie do nas wracają. Jeżeli chcą Państwo do nich dołączyć, serdecznie zapraszamy. Świadczymy swoje usługi w sposób kompleksowy, dzięki czemu istnieje możliwość nie tylko zakupienia konkretnych opakowań, ale również zrealizowania własnych projektów, we współpracy z naszymi grafikami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – pozostajemy do Państwa dyspozycji.

ul. Obornicka 49a, 62-002 Suchy Las

Drukarnia Poznań

drukarnia poznań

drukarnia poznań

(+48) 797 123 150
Dział handlowy
p.saenger@pawdruk.pl
Koordynator działu handlowego