Druk UV Poznań

Druk UV

Druk UV na PP i pozostałych materiałach

Druk w technologii H-UV lub inaczej UV jest obecnie prawdopodobnie najbardziej nowoczesną technologią druku. W Polsce, a nawet w Europie drukarni korzystających z tej technologii jest stosunkowo niewiele, dlatego też mamy zaszczyt przedstawić naszą ofertę. Druk UV cieszy się coraz większą popularnością dzięki dużej ilości zalet, bez względu na kształt, rozdzielczość, format, podłoże czy też natężenie kolorystyczne, druk UV charakteryzuje się bardzo dużą jakością i przejrzystością obrazu. Obecnie możemy zagwarantować najwyższą drukarską jakość, jaką oferuje współczesny poligraficzny rynek. Dzięki technologii możemy drukować na różnego rodzaju materiałach trudno-wsiąkliwych. Obecnie wykonujemy produkcje na każdym podłożu: papierze, kartonie, metalizie, foli, tworzywach sztucznych (PP, PVC, PET), itp. Stosowane są do tego specjalne lakiery i farby do druku UV. Podsumowując, mamy możliwość:

  • Zaoferowania bardzo szerokiej gama podłoży – tworzywa sztuczne, folie, papiery, kartony, a także wiele innych trudno wsiąkliwych i ciężkich do druku podłoży do grubości 1mm.
  • Dodatkowego uszlachetnienia Państwa wydruku – dzięki nowoczesnym lakierom: spulchniającym, UV, dyspersyjnym, matowym, soft touch, błyszczącym, metalizowanymi, z perłowymi efektami, itp. Państwa druki nie tylko będą wyglądały bardziej estetycznie i elegancko, ale będą też bardziej wytrzymałe zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi.
  • Zapewnienia, że farba zaraz po naniesieniu zostanie utrwalona promieniami UV, dzięki czemu uzyskujemy wysoką jakość produkcji.
  • Dodatkowo produkcja będzie w pełni zabezpieczona od razu po wydruku. Nie ma już w tym przypadku potrzeby stosowania lakieru dyspersyjnego, a wydruki wychodząc z maszyny, są od razu gotowe do użytku lub dalszej obróbki (niweluje to niechciane efekty na produkcji typu rozmazana farba, niewyschnięty druk, „odbicia” na składkach, itp.).

Drukarnia UV Poznań – uszlachetnienia i introligatornia

Druk UV na plexi oraz pozostałych materiałach umożliwia również nanoszenie uszlachetnień. Ich głównym zadaniem jest zabezpieczenie powierzchni, ale również zwiększenie jej walorów wizualnych. Dlatego też proponujemy wszystkim naszym klientom foliowanie druku UV w Poznaniu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby było to lakierowanie czy też tłoczenie. Co ważne, metody te można stosować na druku UV na PCV czy PET. Polecamy również hot stamping, polegający na nałożeniu folii hot-stampingowej na dany materiał. Ta technologia uszlachetnienia druku UV ma za zadanie ozdobić materiał, produkty z takim uszlachetnieniem zyskują miano premium. Warto podkreślić, że do naszej dyspozycji jest kilkadziesiąt rodzajów folii o zmiennych barwach, ale również wzorach. Jesteśmy również w stanie wykonać druk UV na metalizie, co pozwoli uzyskać oryginalne zdobienia do opakowań czy też etykiet dla danych produktów.

Skupiamy się także na introligatorni, tutaj polecamy skorzystać z bigowania, falcowania, sztancowania, klejenia lub kaszerowania, a więc łączenia dwóch lub kilku surowców ze sobą, co wpływa na zwiększenie gramatury i sztywności produktu. Jak widać, możliwości jest naprawdę wiele, drukarnia cyfrowa z Poznania czeka na klientów!

Druk UV na PCV i druk UV na PET

Drukarnia UV Poznań o nazwie NowoczesnyDruk to nie tylko prace związane z nadrukowaniem kolorów na papier czy też inne materiały. Wspominaliśmy już o uszlachetnieniach i introligatorni, ale to wciąż nie koniec. Polecamy skorzystać z naszych usług oprawy druku UV PP, PET czy PCV. Wykonujemy oprawy zeszytowe, klejone, klejone PUR i oprawy w spiralę. Tego rodzaju usługi z pewnością sprawdzą się w przypadku druku marketingowego, na przykład podczas tworzenia broszur reklamowych czy też notesów firmowych. Druk UV w naszej drukarni nie kończy się więc na samym nadrukowaniu danego wzoru, ale obejmuje dodatkowe usługi, z których korzysta wielu naszych klientów. Zachęcamy także zapoznać się z pozostałymi ofertami, wykonujemy na przykład druk rolowy, jeden z najpopularniejszych aktualnie.

Druk UV na plexi i nie tylko

Druk UV sprawdzi się na wielu produktach o zróżnicowanych powierzchniach. Wpływa na to fakt, że drukować przy użyciu lampy UV można na wielu materiałach w tym również sztucznych. Dlatego też polecamy wybierać tę technologię druku przy tworzeniu arkuszy plano, bloczków i notesów, clip boardów czy etykiet reklamowych. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby drukarnia UV w Poznaniu wykonała foldery czy folie z nadrukiem przy pomocy tej technologii. To jednak nie koniec, kalendarze, katalogi, papiery firmowe czy podkładki i biuwary są kolejnymi produktami, jakie możemy stworzyć przy pomocy druku UV. Możemy zapewnić najwyższą jakość wydruku, trwałość materiałów, a przy tym produkty odpowiadające wszelkim potrzebom naszych klientów. Oczywiście druk UV to nie wszystko, co możemy zaproponować, specjalizujemy się także w innych technologiach, takich jak druk wielkoformatowy, offsetowy czy sitodruk.

ul. Obornicka 49a, 62-002 Suchy Las

Drukarnia Poznań

Paw Druk Poznań
(+48) 61 843 38 10
biuro@pawdruk.pl