Shelflinery reklamowe Poznań

Shelflinery

Czym jest shelfliner POS?

Shelflinery to listwy napółkowe, stanowiące jeden z najprostszych i jednocześnie najefektywniejszych materiałów reklamowych POS (Point of sale). Ich podstawowym zadaniem jest wyróżnienie asortymentu na półce i w konsekwencji przyciągnięcie uwagi klienta. Shelfliner POS przybiera formę podłużnych listew, giętych w odpowiedni sposób. Mocuje się je poprzez doklejenie ich do krawędzi półki sklepowej. Tego typu materiały reklamowe mogą być wykonane z różnorodnych materiałów, w dowolnym kształcie i wielkości. Shelfliner dostępny jest w kilku rodzajach:

 •         Prosty, z gięciem w górę lub w dół,
 •         Z gięciem pochyłym,
 •         Bezbarwny, na wymienną grafikę.

Produkty te cieszą się olbrzymią popularnością, a swoją dobrą sławę zawdzięczają przede wszystkim licznym zaletom ich stosowania. Korzyści wynikające z wyboru shelflinerów to przede wszystkim:

 •         Niska cena jednostkowa,
 •         Łatwość montażu,
 •         Efektywny sposób przyciągnięcia uwagi klienta,
 •         Mnogość wariantów dostosowana do potrzeb.

Jeżeli planują Państwo zakup tego typu akcesoriów, serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Proponujemy wiele ciekawych rozwiązań, które pozwolą Państwa towarom wyróżnić się na tle konkurencji.

Gdzie stosowane są shelflinery reklamowe?

Istnieje wiele miejsc, w których sprawdzą się shelflinery reklamowe. Produkty tego typu stosowane są w branży sprzedażowej, gdzie na półkach sklepowych fizycznie prezentowany jest namacalny towar. Można je znaleźć w takich miejscach, jak:

 •         Sklepy spożywcze,
 •         Supermarkety,
 •         Apteki,
 •         Drogerie,
 •         Perfumerie,
 •         Księgarnie,
 •         Sklepy odzieżowe,
 •         Sklepy z zabawkami,
 •         Kwiaciarnie.

To jednak tylko jedne z licznych propozycji wykorzystania shelflinerów. Decydując się na ich wybór można w tani i efektowny sposób wyeksponować towar, a dzięki przemyślanemu projektowi podkreślić charakter danej przestrzeni. Jeżeli chcieliby Państwo wejść w posiadanie shelflinerów dostosowanych do Państwa sprecyzowanych potrzeb i wymagań, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Z naszą pomocą zyskają Państwo solidne i efektywne nośniki przekazu marketingowego i brandingu.

Profesjonalny druk shelflinerów w PAW DRUK

PAW DRUK to drukarnia z ponad 30-letnią tradycją, która cieszy się dużym uznaniem wśród szerokiego grona klientów. Jako bezpośredni producent shelflinerów dostarczamy jedynie najwyższej jakości, innowacyjne rozwiązania, odpowiadające konkretnym potrzebom różnych firm. W procesie produkcji stosujemy zaawansowane technologicznie urządzenia i starannie wyselekcjonowane materiały. Druk shelflinerów odbywa się zgodnie ze sztuką, z dbałością o najmniejsze detale. To sprawia, że wszystkie nasze projekty realizowane są wedle oczekiwań naszych klientów. Produkcja shelflinerów to jednak tylko jedna z naszych licznych specjalności. Oferujemy także inne materiały reklamowe POS, takie jak m.in. standy reklamowe czy shelfstoppery. Zapraszamy do kontaktu z nami i omówienia szczegółów współpracy. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań – służymy Państwu naszą pomocą.

Producent shelflinerów

Bezpośredni producent

Korzystając z naszych usług masz pewność, że zamawiasz produkt bezpośrednio u producenta. Każdy etap produkcji jest u nas pod największą kontrolą.

Najwyższa jakość

Produkujemy shelflinery wyłącznie najwyższej jakości, co jest dla nas priorytetem. Całość sztancujemy z wykrojników co jest jedynym rozwiązaniem na zagwarantowanie idealnych krawędzi 

Dowolny kształt i nadruk

Niezależnie od ilości jesteśmy w stanie nadać shelflinerom dowolny kształt i nadruk. Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane produkcje.

Dowolna ilość

Drukujemy w każdej ilości, zarówno w technologii cyfrowej (od pojedynczych sztuk), jak i offsetowej (wielotysięczne nakłady).

Pewność

Produkcja shelflinerów u nas to pewność finalnego produktu. Współpracujemy z wieloma światowymi markami, a nasze produkcje pewnie nie raz mieli Państwo okazje obejrzeć na półkach 🙂

Producent POS

Jesteśmy bezpośrednim producentem wszystkich materiałów POS (Point of sale) spotykanych na rynku. Jesteśmy w stanie w pełni dopasować się nawet do najbardziej skomplikowanych produkcji.

ul. Obornicka 49a, 62-002 Suchy Las

Drukarnia Poznań

Paw Druk Drukarnia
(+48) 797 123 150
Dział handlowy
p.saenger@pawdruk.pl
Dział handlowy