Sztancowanie Poznań

Sztancowanie

Sztancowanie

Co to sztancowanie? – drukarnia Poznań

Składane opakowania kartonowe czy ulotki potrzebują odpowiedniego profilowania. Wszystko to jest możliwe, dzięki sztancowaniu papieru. Ta usługa pozwala uzyskać pożądany kształt. Sztancowanie jest także znane jako wykrawanie papieru, związane jest oczywiście z czynnościami introligatorskimi. Celem usługi jest uzyskanie dowolnego kształtu wewnętrznego czy też otworów. W naszych szeregach nie brakuje specjalistów, a także nowoczesnych maszyn introligatorskich, które pozwalają nam świadczyć usługi sztancowania etykiet, kartonu czy papieru w sposób odpowiednio szybki, a przy tym maksymalnie skuteczny. Po sztancowanie plastiku czy pozostałych wspominanych już materiałów sięga się nawet wtedy, gdy za pomocą gilotyny nie jest możliwe osiągnięcie konkretnych kształtów. Zachęcamy więc do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań do kontaktu.

Sztancowanie papieru i sztancowanie kartonu

Sztancowanie papieru to technika, którą wykonuje się wiele produktów dla różnych branż. Można za jej pomocą na przykład wykonać opakowania jednostkowe dla przemysłu spożywczego, cukierniczego, przemysłowego czy kosmetycznego. Nic również nie stoi na przeszkodzie, aby sztancowanie kartonu było wykorzystane na potrzeby farmaceutyki, tworzenia etykiet czy euro zawieszek. Ponadto należy zauważyć, że sztancowanie plastiku i innych materiałów ma swoje zastosowanie przy produkcji owijek oraz gorsów, czyli wkładów koszulowych. Jak widać, możliwości jest naprawdę wiele, nic więc dziwnego, ze sama usługa jest bardzo popularna, tak jak pozostałe introligatorskie dostępne w naszej firmie, między innymi klejenie.

Sztancowanie plastiku z pomocą wykrojnika

Nieodłącznym elementem sztancowania plastiku i innych materiałów jest wykrojnik. Narzędzie to wykorzystuje się do uzyskania pożądanych kształtów czy otworów w kartonie. Za pomocą wykrojnika jesteśmy w stanie przygniatać czy przycinać tekturę, tak jak zażyczył sobie tego klient. Jeden wykrojnik pozwala uzyskać jeden rodzaj opakowania kartonowego. Wszystko ze względu na fakt, że jest to swego rodzaju rodzaj matrycy odpowiadający danemu kształtowi. Jednak nie musisz się martwić, nasza firma oferuje sztancowanie tektury i pozostałych materiałów w wielu kształtach do wyboru, wszystko więc zależy od Twojego zlecenia. Sprawdź także pozostałe nasze usługi w tym falcowanie arkuszy.

Sztancowanie etykiet i sztancowanie tektury to nie wszystko – poznaj pozostałe usługi introligatorskie

Nasze usługi introligatorskie nie opierają się tylko i wyłącznie na sztancowaniu. Firma zapewnia również wiele innych prac do wyboru, takich jak bigowanie. Jest to wgniatanie konkretnych miejsc w tekturze czy papierze, aby uzyskać powierzchnię łatwą do zginania i bardziej odporną na ewentualne pęknięcia. Polecamy także skorzystać z falcowania, klejenia lub kaszerowania tektury. Każda z tych metod zapewni dodatkową funkcjonalność wykonanemu produktowi. Postaw na bigowanie tektury i inne usługi, a jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, skontaktuj się z nami, chętnie na każde odpowiemy.

ul. Obornicka 49a, 62-002 Suchy Las

Skontaktuj się z nami!

Paw Druk Drukarnia
(+48) 797 123 150
Dział handlowy
p.saenger@pawdruk.pl
Dział handlowy